„Zkušenosti Home Credit“ jsou už několik let, v naší České Republice i v zahraničí, týkaje se hlavně střední Evropy, jsou velice přívětivé, pozitivní a chvályhodné. Home Credit je nebankovní isntituce zabývající se především půjčkami, jejichž vyřízení se dá zařídit mnoha jednoduchými a praktickými způsoby. Například stačí vyplnit na jejich webových stránkách intetnetovou on – line žádost o zhotovení půjčky, odešlete a počkáte, až se vaše žádost vyřídí. Pak Vám zavolá operátor z Home Credit, který vám poví, zda žádost prošla (žádost o půjčku obvykle prochází bez problémů, pomalu neexistují ani žádné zavrženíhodné výjimky, kdy by se žádost o půjčku neschválila), domluví s vámi, jak pokračovat dál ke konečnému vyzvyednutí peněz. Buď si je třeba můžete vyzvednout přímo na poště, mohou být elektronicky převedeny na váš účet anebo u jedné z poboček Home Credit rovnou na ruku, pokud již máte vše vyřízené a přihlášku vyplněnou a schválenou.

Home Credit půjčuje  již tradičně bez velkých změn, od deseti tisíc korun dosta tisíc korun ( 10 000kč – 100 000kč), anebo si také můžete říct o vyšší finančí obnos, ale v takových případech, které jsou u Home Credit zcela výjimečné, už musíte předložit požadovanou výšší příjmů, aby měla insitutce jistotu, že budete moci v pořádku a bez problémů splácet půjčku.

Home Credit se také může pyšnit svými nízkými úroky, které se nenavyšují jako u mnoha jiných institucí v současnosti, ale naopak neustále snižují, aby mohla dále stát na nejvyšším žebříčku na finančním trhu a předhonila tak své konkurenty, což se zatém dařilo a dosud daří. Protože má Home Credit veliký výběr svých služeb, je velice známý a oblíbený u lidí, kteří potřebuvali ve mžiku peníze, jelikož stížnosti na Home Credit dosud vůbec žádné nebyly.  Zkušenosti Home Credit tedy jsou na postu dokonalosti z hlediska nebankovního zprostředkovatele půjček.