Dalším populárním druhem rychlé půjčky je směnka. Díky tomuto cennému papíru můžete získat hotovost během čtyřiadvaceti hodin a to bez ručitele a nahlížení do registru. Jedná se o jeden z nejrychlejších způsobů, jak vyřešit finanční problémy a nevystavovat se riziku podvodu. Směnka je transparentní a je na ní přesně uvedeno, za jakých podmínek byl sjednán úvěr. Všechny náležitosti, které jsou na směnce napsány, vymezují zákony České republiky a v případě absence některého z údajů, je směnka považována za neplatnou.

Půjčit si lze i bez poplatků za sjednání úvěru

V případě, že se rozhodnete pro některou z nebankovních půjček, musíte počítat s tím, že po vás bude chtít věřitel uhradit poplatek za vyřízení půjčky. Jde o částku, kterou si nebankovní instituce účtují za rychlou a bezproblémovou transakci. Problém je, že mnoho žadatelů o půjčku nemají v peněžence zhola nic a nemohou tak poplatek uhradit. Někteří nebankovní věřitelé vyřešili situaci uvedením nového finančního produktu, který je od poplatku oproštěn. Půjčky bez registru a poplatku jsou snadným řešením situace v případě, že si nemůžete dovolit zažádat o klasický úvěr s poplatkem. Půjčku bez poplatků nabízí i společnost Homecredit. Pakliže vás zajímají zkušenosti Homecredit, prohlédněte si internetová fóra a tématické weby.

Skvělá půjčka z Finska

Jeden z nejoblíbenějších finančních produktů jsou v současné době půjčky přes SMS. Dostaly se k nám z Finska a nabízí je společnost Ferratum. Jedná se o bezúročný úvěr, který lez sjednat prostřednictvím jediné SMS zprávy a to až do výše deseti tisíc korun. Dostanete-li se do nepříjemné finanční situace před výplatou, může být Ferratum půjčka klíčem k záchraně. Úvěr je naprosto přehledný a to zejména díky fixním sazbám za každou půjčenou tisícikorunu. Splatnost se pohybuje v rámci několika týdnů a poté, co půjčku uhradíte, o ni můžete zažádat znovu.