Dostali jste se do nezáviděníhodné situace a potřebujete půjčit peníze? Celá řada klient s žádostí o úvěr v bance nepochodí, protože je bankovní věřitel objeví v seznamu dlužníků. Do toho se lze dostat velmi snadno, stačí jedna pozdě zaplacená složenka a na několik let budete mít v bance zavřené dveře. Nemusíte se však bát, protože mnoho nebankovních institucí nabízí půjčky bez registru, které jsou speciálně navržené přesně pro tyto problémové klienty. Dají se sjednat i z pohodlí domova a není k nim zapotřebí potvrzení o výši příjmů či ručitel. Rozhodnete-li se pro tento typ půjčky, musíte se smířit s vyššími úroky, než jsou typické pro bankovní úvěry. Peníze dostanete do čtyřiadvaceti hodin a to převodem na účet či hotově.

Nemůžete doložit výši příjmu?

Pokud se v registru nenacházíte, musíte pro získání bankovního úvěru splňovat jiné kritérium. Banky neposkytnou úvěr nikomu, kdo není dostatečně bonitní, tedy nemá vysoké příjmy. V případě, že jste bez práce, případně prvním rokem podnikáte, vám banka peníze nedá. I v tomto případě můžete využít speciální půjčku, kterou mají v portfoliu pouze nebankovní věřitelé. Půjčka bez doložení příjmů je skvělou možností, jak získat hotovost i přesto, že nemůžete či nechcete doložit výši mzdy. Peníze můžete využít na cokoliv, tedy na koupi nové pračky, opravu automobilu, případně na vaše podnikatelské záměry. Půjčku lze vyřídit rychle přes internet.

Dejte na dobré jméno nebankovní společnosti

Zajímáte-li se o nebankovní půjčky, najděte si věřitele, který se může pochlubit kladnými referencemi. Příkladem mže být společnost Homecredit, jejíž služby pravidelně využívá celá řada spokojených klientů. Stačí si v prohlížeči zadat „zkušenosti Homecredit“, případně zkombinovat klíčové slovo s názvem jiné společnosti a přečíst si o průběhu vyřízení úvěrů.